Pradėkite nuo šių:

Mokiniai, radę nesprogusią aviacinę bombą, nutaria gabenti ją į metalo laužą, bet tai pastebėjusi mokytoja, išgelbsti juos nuo galimo pavojaus. Šioje trumpametražėje juostoje – stipri pacifistinė mintis, raginanti užkirsti kelią tolesniam karo baisybių pasikartojimui.

„Kanabėkas“ – „ Mėgėjo“ kino studijos satyrinių filmų ciklas. Pavadinimas reiškia dvinagį kablį mėšlui iš vežimo versti.
Antrajame ciklo filme dėmesys skiriamas nebaigtoms statyboms, įspūdingo dydžio paminklams ir mokinių racionui mokyklų valgyklose.

„Mėgėjai“ apie save: „Niekaip negaliu priprasti. Jokio punktualumo. Vitolis, kaip paprastai, vėluos. Adolfas sakys, mašiną tvarkiau. Algimantas ateis, bet vienas nieko nedarys. Žinoma, filmas, kaip visada, bus paskutinę minutę. Vėl bemiegės naktys. Ir taip 15-ka metų. Neišsilakstė. Net keista.“

Dokumentinis filmas apie Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą. Įgyvendindami savo sumanymą, „Mėgėjai“ susidūrė su daugeliu problemų. Bene svarbiausia iš jų – kaip surasti savąjį „matymo tašką“, savo meninę kalbą, kuri nekartotų jau pasakytų žodžių, nevestų kitų pramintais takais.

Filmografija:
Kronikos:
Dingę filmai