Daugybė metų – daugybė kadrų. Čia surinkti momentai iš kūrybos metu užfiksuotų akimirkų. Jų nėra tiek daug kiek norėtųsi, tačiau iš esamų galima susidaryti labai įdomų vaizdinį apie to meto kūrybos sąlygas bei kūrėjų išmonę. Studija su savo filmais daug keliavo, todėl čia rasite ir nuotraukas iš kelionių į įvairius festivalius ir apdovanojimus.

Kinas – tai meno ir technikos sintezė. Deja, mėgėjiškas kinas turi tenkintis tokiomis techninėmis priemonėmis, kurias profesionalus turėjo dar savo raidos pradžioje. Todėl nuo pat kino studijos veiklos pradžios jos nariai stengėsi palaipsniui gaminti būtiniausia kino techniką, kad taip palengvintų kūrybinių užmanymų realizavimą. Kino kamera – pats svarbiausias operatoriaus darbo įrankis. Savaime aišku, studijiečiai patys jų nesigamino – tai pernelyg sudėtinga. Jie pradėjo filmuoti su kamera „Kijev 16S“, kurią rado regioniniuose kultūros namuose. Nuo tada techninis ūkis vis labiau plėtėsi, nes didėjantys kūrybiniai užmanymai reikalavo vis rimtesnės technikos.

Per daugybę metų studija surinko nepaprastai didelę apdovanojimų kolekcija. Dalis jų iš Lietuvos, o kiti atsivešti už prizines vietas tarptautiniuose konkursuose. Galerijoje pamatysite ne tik įdomias apdovanojimų formas, bet ir už kokius filmus studija buvo labiausiai vertinama. Paskutinis (o gal dar ir ne) apdovanojimas – „Ąžuolas“ už kūrybinius gyvenimo pasiekimus, gautas 2017 metais. Čia taip pat galite pamatyti įvairių svarbių dokumentų nuotraukas – ar tai būtų diplomai, ar scenarijaus ištraukos.